Fietsvakantie Lot, Quercy en Dordogne vanaf 14 jaar

Lot, Quercy en Dordogne, vanaf 14 jaar

Fietsen in hart van Frankrijk

Vanaf € 699,-
Lees verder...
Samenvatting
  • 6 etappes in 15 dagen
  • 75 km gem. per dag
  • Start Cahors Met fietsbus of eigen vervoer
  • Finish Cahors Met fietsbus of eigen vervoer
Hoogtepunten
  • Vallei van de Lot en de Aveyron
  • Pittoreske stadjes Cordes-sur-Ciel en Rocamadour
  • Parc Naturel Régional des Causses de Quercy
  • Elke dag keuze uit korte of lange route
Kenmerken
  • Groepsreis
  • Met de kinderen
  • Kamperen
  • Fietsniveau 3

    Afstand: 45 - 75 km gemiddeld per dag. Hoogtemeters: 500 - 800 hm gemiddeld per dag

Lot, Quercy en Dordogne

De stoerheid van de Aveyron, de elegantie van de Dordogne en de knusheid van de Lot. En dat alles op rustige weggetjes in en rond het Parc naturel régional des causses du Quercy, met zijn kalkformaties en talloze kleine eikenbomen. Is het Franse platteland hier op zijn mooist? Je vindt hier middeleeuwse straatjes en stadjes, weidse uitzichten, imponerende rivierkloven, verstild boerenland en statige wijngaarden. Je fietst naar het oude vestingstadje Cordes-sur-Ciel, gaat naar Saint-Céré (ook wel Klein-Venetië genoemd) en bezoekt natuurlijk Rocamadour (als sinds de middeleeuwen een belangrijk bedevaartsoord).

Zorgeloze fietsvakantie

Tijdens deze groepskampeervakantie fiets je zorgeloos van camping naar camping, terwijl de reisbegeleiding boodschappen doet, je bagage vervoert en de bekende gele Cycletours-luifel met tafels en banken opbouwt. De reisbegeleiders staan je onderweg bij met wat te drinken of te eten. Ze helpen je waar mogelijk bij pech of pikken je op in noodgevallen. tegenzit. Bij aankomst op de camping staan er koffie, thee en bouillon voor je klaar. De reisbegeleiding verzorgt, soms met jouw hulp, een driegangenmaaltijd. Tijdens de dagen waarop je niet naar een andere camping fietst, kan iedereen zijn eigen weg gaan.

Deze groepsreis is te boeken bij onze partner Sawadee (mail: info@sawadee.nl of bel 020-4202220)

Lees verder...